Avalehele
Ettevõttest    |   Teenused    |   Tehtud tööd   |   Hinnad   |   Kontakt
Teenused

Tähtpäevade ja sündmuste dekoreerimine lilledega vastavalt sündmuse iseloomule ja kliendi erisoovidele

Pulmad

Pakume täisteenust pulmade dekoreerimisel, alustades peokoha kaunistamisest lilleseadetega, pulmaauto või muu liiklusvahendi kaunistamisega ja lõpetades pruudikimbu, peigmehe pintsaku reväärikaunistusega ja pruudi soengulilledega.

Visioon sünnib koostöös kliendiga, mis annab selge ettekujutuse, millises stiilis pidu oodatakse ja milliste vahenditega on seda kõige parem esile tuua. Meie käe all saavad ühtviisi kauniks nii kirikud, taluhooned kui koduõu, kus registreerimine aset võib leida. Iga selline sündmus on eriline ja kordumatu, ning dekoreerimisel võetakse arvesse iga väikseim detail kuni südaööni välja, kui maha mängitakse pruudipärg.

Pulmade krooniks on kindlasti pruudikimp, mille ülesanne on rõhutada ja esile tuua pruuti, pruudi riietust ja kogu olemust ja tema unistusi. Arvesse võetakse nii riietuse stiili, värvi ja materjali kui pruudi enese välimust, alustades juuste ja silmade värviga. Viimase vihje meistrile annavad pruudi omad soovid lillede osas ja pruudi isiksuseomadused, mis tulevad esile vestlustes, aidates kogu visiooni koostada. On väga oluline tabada kas tegemist on romantiliste unistajatega või isepäiste elunautlejatega. Kõik see aitab kujundada erilised kaunistused just etteantud sündmuseks.


Avamispidudele ja tähtpäevadele pakume põnevaid ja uudseid lahendusi meeldejäävaks muutmisel. Olgu see siis uue kontori- või büroohoone avamine või intiimne pulmaaastapäeva tähistamine.

Valmistame suuremõõtmelisi dekoratsioone taimsetest materjalidest, mis on sobivad ehtima suurte hoonete peasissekäike ja avaraid aatriume.

Valmistame floraalset pisidisaini, millest saab kujundada pilkupüüdvaid väljapanekuid ja näitusi, et jagada mitmeatahulisi emotsioone, mis taimedisain võib esile kutsuda.

Floraalne pisidisain

Floraalsed ehted on peene käsitööna valmistatud kaunistused taimedest või nende tillukestest osadest, mlleks võivad olla nii marjad, lehed,õied kui kroonlehed. Ehted valmistatakse parimal juhul vahetult enne sündmust ja on määratud kestma peo aja. Just selline lühike ja kordumatu kasutamisvõimalus ja teostuseks valitud peen käsitöö teevad sellised ehted eriliseks.

Selline pisidisain võib kaunistada daami dekolteed, kleidikaelust, rannet või isegi soengut. Härrasmeestele võib kaunistuse kinnitada pintsaku reväärile. Viimast kasutatakse sageli vaid pulmades.

< Tagasi