Avalehele
Ettevõttest    |   Teenused    |   Tehtud tööd   |   Hinnad   |   Kontakt
Teenused

Professionaalne sisehaljastuse hooldusteenus

Selleks, et rikkalik sisehaljastus valmistaks rõõmu mitmeid aastaid, on vajalik taimede asjatundlik hooldus.

Kodu-ja kontoriruumides võivad taimede kasvutingimused olla väga erinevad ja sõltuvalt aastaajast muutlikud. Seetõttu on vajalik regulaarne „järelvalve“taimede käitumisele, et neid tulemuslikult hooldada, võttes arvesse kõiki keskkonnatingimusi. Näiteks talve lähenedes näitab päike end meie taevas aina lühemat aega ja sellest tingituna lakkab paljude taimede aktiivne kasv, millest sõltuvalt väheneb ka nende veetarbimine. Kui seda ei arvestata on tulemuseks ülekastmine. Samuti on väär arvata, et taimi saab ette kasta, nii mitme nädala jagu, valades alusele ohtralt vett. Nii nagu meie inimestena ei saa ette süüa ega juua, on piiratud ka taimede veega varustamine ette pikemaks ajaks. On olemas tehnilised vahendid ja mõned väikesed nipid, mis aitavad selliseid olukordi lahendada, kuid siiski peab taimedel ka ise silma peal hoidma, et reageerida kiirelt kui tekivad kahjustused mingil põhjusel.

Just seetõttu, et kõik inimesed ei saa kõigega kursis olla, pakume meie omalt poolt taimede täielikku hooldusteenust. Hooldusteenus hõlmab kastmist, väetamist, piserdamist, ümberistutamist, taimede regulaarset korrastamist(nt.kärpimine, kuivanud osade eemaldamine) ja vajadusel mürkkemikaalidega töötlemist.

Hooldusteenus võib olla nii ühekordne kui ka perioodiline, vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele. Perioodilise hoolduse korral sõmivad osapooled lepingu, milles on täpselt määratletud poolte kohustused ja garantiid.

< Tagasi