Avalehele
Ettevõttest    |   Teenused    |   Tehtud tööd   |   Hinnad   |   Kontakt
Teenused

Professionaalne sisehaljastusteenus nii kontorisse kui koju, mille eesmärgiks on tuua killuke elusat loodust meie tööja elukeskkonda parimal moel ja millest tekkivad emotsioonid on leevendavaks vahendiks igapäevastressile.

Teenus hõlmab objekti ülevaatust eelseisvaks tööks, mille käigus tehakse kindlaks valgus-, õhuniiskus-ja temperatuuritingimused tulevastele „asukatele“. Samuti ka ruumi suurus, milles taimed end hästi saaksid tunda, inimeste liikumisrajad, mis taimi võivad häirida ja arvukas kontoritehnika, mida kõik taimed just ei armasta.

Kõik see on vajalik, et koostada pakkumine just etteantud ruumi, kuhu taimi soovitakse paigutada. Vähetähtsad ei ole ka kliendi nägemus ja erisoovid. Kõike seda arvestades saab sündida lõpptulemus, mis rõõmustab silma ja südant kõigil osapooltel.

Peale objektiga tutvumist koostab haljastaja kirjaliku pakkumise, milles on ära toodud sobivad taimed ja parimad paigutuskohad ruumis, saavutmaks maksimaalset tulemust. Pakkumises on ära toodud ka oletatav aja- ja muude materjalide kulu.

Kui pakkumine on tellija poolt aksepteeritud lepitakse kokku tööde teostamise täpne aeg.

< Tagasi